Ubezpieczenia Pakietowe

 

UBEZPIECZENIA PAKIETOWE DLA TWOJEJ MAZDY

Mając nasze ubezpieczenie, w przypadku szkody - jedyne co musisz zrobić to wykonać jeden telefon, resztą zajmiemy się my. 

Zawsze podkreślamy, że wartość ubezpieczenia da się ocenić w momencie kiedy jest ono potrzebne. Poprzez nasze wieloletnie doświadczenie z zakresu likwidacji szkód  - wiemy co jest najlepsze dla naszych klientów. Wybraliśmy dla Ciebie ofertę najbardziej wiarygodnych firm, które zdecydowanie konkurują cenowo z innymi ubezpieczycielami.

Zawsze stawiamy duży nacisk na komfort klienta w momencie powstania szkody. Dokładamy wszelkich starań, by Klient nie musiał wypełniać zbędnych formularzy i druków. Jednym ze sposobów, by uniknąć niepotrzebnych strat Państwa czasu jest zgłoszenie i likwidacja szkód bezpośrednio u nas.

W swojej ofercie posiadamy preferencyjne pakiety ubezpieczeniowe (OC, AC, NNW, Assistance, Zielona Karta) - najtańsze ubezpieczenia dla samochodów Mazda do 12 roku eksploatacji w najszerszym zakresie. Pakietem objęte są samochody nowe, używane 
i sprowadzone z zagranicy.

Podstawowe korzyści wynikające z pakietu to:

  • samochód nie traci na wartości przez 12 miesięcy
  • likwidacja szkód z zastosowaniem części oryginalnych
  • samochód zastępczy dla Klienta na czas naprawy pojazdu
  • brak konsumpcji sumy ubezpieczenia
  • assistance od domu (bez limitu kilometrów)
  • gwarancja "Ochrona Prawna" w cenie pakietu


Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję.
zapytaj o cenę ubezpieczenia Mazda >  
( wypełnij formularz )

lub zadzwoń: (85) 74 74 371, tel. kom. 728 359 777 


Finansowanie (kredyt i leasing)

Aby ułatwić naszym Klientom wszelkie formalności związane z zakupem samochodu stworzyliśmy ciekawą ofertę kredytów i leasingów. Mogą Państwo wybrać formę finansowania najbardziej odpowiadającą Państwa potrzebom. Uproszczona procedura jak również możliwość załatwienia potrzebnych formalności na miejscu w salonie z pomocą naszego doradcy gwarantują sprawne i szybkie uzyskanie kredytu lub leasingu.

    


Gdy zdarzy się wypadek . . .

Gdy zdarzy Ci się wypadek lub Twój samochód zostanie uszkodzony przez inną osobę pamiętaj o kilku ważnych zasadach:

- w wątpliwych przypadkach zawsze wezwij Policję i zażądaj sporządzenia notatki z miejsca zdarzenia (dochodzenie swoich praw gdy Policja nie została wezwana jest bardzo ciężkie, w praktyce prawie niemożliwe)

- w innych przypadkach uzyskaj od sprawcy kolizji oświadczenie , że to on ponosi pełną odpowiedzialność za zaistniałą sytuację
Oświadczenie sprawcy kolizji do pobrania (PDF, 995KB)

- jeżeli Twoje auto nie nadaje się do dalszej jazdy, warto skorzystać z assistance (assistance ubezpieczyciela, assistance leasingu - dla aut leasingowanych, lub assistance Mazdy - dla aut kupionych w Mazda Motor Polska) 

Zadzwoń po szybką konsultację: 501 619 476