Kontakt

Gołembiewscy Białystok

LOKALIZACJA

Salon:
Gen. Maczka 136
15-691 Białystok
Tel.: +48 85 74 74 371
e-mail:
Bialystok@mazda-dealer.pl

GODZINY OTWARCIA:

Salon:
pon-pt: 8.00-19.00
sobota: 8:00-15:00

Serwis:
Gen. Maczka 136
15-691 Białystok
Tel.: +48 85 74 74 371
e-mail:
Serwis.Bialystok@mazda-dealer.pl

Serwis:
pon-pt: 8:00-19.00
sobota: 8:00-15:00

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy. Przyjmuję do wiadomości, iż w zależności od zapytania mogą one zostać powierzone Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce wyłącznie w celu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przede mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celach marketingowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Autoryzowanego Dealera Mazda informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną (mail, sms).
Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Gołembiewscy Sp. Z o.o. Sp.k. z siedzibą przy ul. Gen.S.Maczka 136, 15-691 Białystok. Powyższe zgody mają charakter dobrowolny a ich wyrażenie następuje wyłączenie w celach wskazanych w poszczególnych punktach. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do moich danych oraz ich poprawiania.
Img 5812

Ryszard Dębowski

Kierownik Sprzedaży

telefon
728359764

e-mail
r.debowski@mazda.bialystok.pl

Dekarz

Łukasz Dekarz

Zastępca Kierownika Sprzedaży

telefon
728359774

e-mail
l.dekarz@mazda.bialystok.pl

 way2344

Karol Niebrzydowski

Doradca klienta

telefon
728359776

e-mail
k.niebrzydowski@mazda.bialystok.pl

Justyna kossakowska

Justyna Kossakowska

Doradca klienta

telefon
532751241

e-mail
j.kossakowska@mazda.bialystok.pl

Maciej zarachowicz

Maciej Zarachowicz

Doradca klienta

telefon
532751242

e-mail
m.zarachowicz@mazda.bialystok.pl

Dsc05641 kopia3

Kamil Kaczorowski

Doradca klienta ds. samochodów używanych

telefon
532751230

e-mail
k.kaczorowski@mazda.bialystok.pl

Dsc05639 kopia

Paweł Tyszuk

Doradca klienta ds. samochodów używanych

telefon
784597078

e-mail
p.tyszuk@mazda.bialystok.pl

Img 5955

Jacek Bagiński

Kierownik Serwisu

telefon
728359773

e-mail
serwis@mazda.bialystok.pl

Img 5777

Marcin Kamiński

Zastępca Kierownika Serwisu

telefon
728359765

e-mail
serwis@mazda.bialystok.pl

 way2397

Karol Wojciak

Doradca serwisowy

telefon
784597645

e-mail
serwis@mazda.bialystok.pl

Img 5989

Justyna Gołembiewska

Kierownik działu ubezpieczeń

telefon
728359778

e-mail
ubezpieczenia@mazda.bialystok.pl

 way2436

Katarzyna Rybak

Specjalista ds. Ubezpieczeń

telefon
728359777

e-mail
ubezpieczenia@mazda.bialystok.pl

 way2376

Marlena Lubowicka

Specjalista ds. Ubezpieczeń

telefon
857474371

e-mail
ubezpieczenia@mazda.bialystok.pl

 way2417

Aneta Matulewicz

Specjalista ds. Ubezpieczeń

telefon
857474371

e-mail
ubezpieczenia@mazda.bialystok.pl

Brak

Anna Karpacz

Specjalista ds. Ubezpieczeń

telefon
857474371

e-mail
ubezpieczenia@mazda.bialystok.pl

Img 6081

Mirosław Raczkowski

Kierownik Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

telefon
728359779

e-mail
likwidacjaszkod@mazda.bialystok.pl

 way2333

Adam Szorc

Doradca Klienta Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

telefon
857474371

e-mail
likwidacjaszkod@mazda.bialystok.pl

 way2354

Patryk Raniewicz

Doradca Klienta Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

telefon
857474371

e-mail
likwidacjaszkod@mazda.bialystok.pl


Mapa dojazdu do salonu